Skip to main content
Jeszcze więcej możliwości

Piękno, w najwyższej jakości

Aplikator, nożyczki i zalotka, idealnie sprawdzą się z Twoim zestawem od Monique Rosher.

Akcesoria do stylizacji i przedłużania rzęs

  • Promocja!

Akcesoria do przedłużania rzęs magnetycznych

Rzęsy magnetyczne to prawdziwa innowacja w dziedzinie makijażu. W przeciwieństwie do klasycznych dobrze znanych wszystkim sztucznych rzęs nie wymagają użycia kleju, ponieważ działają na zasadzie magnetycznego przyciągania. W jaki sposób się je aplikuje? Pierwszym krokiem jest użycie magnetycznego eyelinera. Kiedy kreska wyschnie, należy przyłożyć rzęsy do linii oka, dbając o to, aby pasek idealnie pokrywał się z narysowaną linią, co zagwarantuje doskonałą trwałość makijażu. Pragnąc ułatwić sobie aplikację, warto zainwestować w wysokiej jakości akcesoria do przedłużania rzęs, takie jak nożyczki, aplikator czy zalotka, dzięki którym stworzysz oszałamiający make-up na każdą okazję.

Jakie akcesoria do stylizacji rzęs?

W odpowiedzi na potrzebę niezawodnych przyborów do makijażu prezentujemy akcesoria dedykowane do przedłużania rzęs magnetycznych. Precyzyjne nożyczki umożliwią staranne docięcie paska rzęs, pozwalając na jego dopasowanie idealnie do kształtu oka. O czym warto pamiętać? W przypadku rzęs magnetycznych należy wziąć pod uwagę rozmieszczenie magnesików, ucinając pasek w taki sposób, aby zostały one po obu stronach. Dzięki temu rzęsy będą dobrze trzymać się powieki, gwarantując trwały, a zarazem wyjątkowy makijaż.

Aplikator i zalotka — niezawodny duet w aplikacji rzęs

Pragnąc uzyskać głębię i wyrazistość spojrzenia warto przed nałożeniem magnetycznych rzęs podkręcić swoje własne włoski, do czego sprawdzi się wysokiej jakości zalotka. Dzięki niej oczy zyskają dodatkowego wymiaru, a aplikowane później rzęsy tylko wzmocnią ten efekt. W naszym asortymencie znajdziesz najlepsze akcesoria do przedłużania rzęs — oprócz niezawodnej zalotki również praktyczny aplikator. To właśnie dzięki niemu nałożysz rzęsy na powiekę bez ryzyka uszkodzenia kępek paznokciami, a używając znajdującej się po drugiej stronie szczoteczki od razu je przeczeszesz i ułożysz. Zainwestuj profesjonalne akcesoria do stylizacji rzęs już dziś. Zachęcamy do składania zamówień!