Skip to main content

Eyeliner do sztucznych rzęs

Eyeliner magnetyczny od Monique Rosher

Magia, która dzieje się na Twoich oczach

Jedno muśnięcie magnetycznym eyelinerem od Monique Rosher wystarczy aby czary zaczęły działać.

EYELINER:
LINIA PIĘKNA

Eyeliner to jeden z najbardziej znanych i najstarszych kosmetyków.
Monique Rosher przedstawia go w całkowicie nowej odsłonie.
Dosłownie przyciągającej spojrzenia wszędzie,
gdzie tylko się pojawisz.

Poczuj magnetyczne piękno

Eyeliner do sztucznych rzęs

Piękne, długie i gęste rzęsy okalające oko to marzenie wielu z nas. Niestety, takimi rzęsami może poszczycić się zaledwie część kobiet. Pozostałym muszą wystarczyć produkty stymulujące wzrost włosków, różnego rodzaju tusze do rzęs: pogrubiające, wydłużające, podkręcające bądź sztuczne rzęsy. Fenomen tych ostatnich tak naprawdę zaczął do nas docierać dopiero niedawno, kiedy to na rynek weszły teoretycznie łatwe w aplikacji modele magnetyczne. Oczywiście już wcześniej kosmetyczki pracowały na sztucznych rzęsach mocowanych na specjalne kleje, które niestety nie zawsze spełniały swoją funkcję. Współczesne modele magnetyczne aplikowane przy użyciu eyelinera to zatem absolutny must-have dla każdej kobiety dbającej o swój wygląd, a także dla profesjonalnych stylistek.

Wypróbuj rewelacyjnego eyelinera do sztucznych rzęs od Monique Rosher

Sztuczne rzęsy magnetyczne są hitem, który rozprzestrzenił się na portalach społecznościowych w bardzo szybkim tempie. Reklamy w aplikacjach, takich jak Facebook, Instagram czy TikTok mają ogromną siłę przebicia, dzięki czemu ten trend bardzo szybko przyjął się już na stałe. Wśród miłośniczek rzęs magnetycznych utrzymuje się przekonanie, że bez dobrego eyelinera praca z takimi produktami jest bardzo trudna, dlatego do oferty Monique Rosher wprowadziliśmy nasz flagowy kosmetyk, czyli właśnie eyeliner do sztucznych rzęs. Ten autorski produkt jest nie tylko znakomity w działaniu, ale również stworzony zgodny z zasadą cruelty free, co oznacza, że nigdy nie był testowany na zwierzętach.

Doskonały eyeliner do sztucznych rzęs — podkreśl oko bez kosmetyków z opiłkami żelaza

Eyeliner do sztucznych rzęs marki Monique Rosher to jedyny w swoim rodzaju kosmetyk działający na bazie magnesu bez najmniejszego dodatku opiłek żelaza. Z troski o bezpieczeństwo naszych Klientek eyeliner został poddany najróżniejszym testom, które wykazały, że jest to produkt w pełni bezpieczny. Stosowany zgodnie z przeznaczeniem pomoże Ci podkreślić spojrzenie, przedłużyć, a także zagęścić optycznie Twoje naturalne rzęsy, a co za tym idzie — sprawić, że poczujesz się silna oraz pewna siebie. Gorąco zachęcamy do wypróbowania tego wyjątkowego eyelinera do aplikacji sztucznych rzęs magnetycznych, jakie również znajdziesz w naszym sklepie online. Zadbaj o siebie i odmień swoje spojrzenie już dziś!