Skip to main content

KLIENTKI PYTAJĄ MNIE NAJCZĘŚCIEJ O:

Dziesiątki spraw, dziesiątki pytań, i na każde znajduję czas.
Jestem przecież tutaj dla Ciebie.
Zobacz poniżej, o co jestem pytana najczęściej.

1. Czy rzęsy magnetyczne Monique Rosher są bezpieczne?

TAK. Wszystkie moje produkty są przebadane i posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Zależy mi, by tworzyć kosmetyki nie tylko wyjątkowo efektowne, ale też wyjątkowo drobiazgowo przygotowane, przetestowane i przebadane przez specjalistów pod każdym względem. Możesz być ich pewna.

2. Czy rzęsy magnetyczne mogą zaszkodzić naturalnym rzęsom?

NIE. Moje produkty przeszły bardzo surowe testy wymagane przed wejściem na rynek Polski i Unii Europejskiej, i są całkowicie bezpieczne.

3. Czy wszystkie modele zakłada się tak samo?

TAK. Każdy model rzęs magnetycznych od Monique Rosher zakłada się tak samo wygodnie, prosto i szybko. Zapraszam na stronę JAK TO DZIAŁA, gdzie obejrzysz wszystko dokładnie.

4. Jakiej grubości musi być kreska zrobiona przez eyeliner, aby rzęsy się trzymały?

Kreska zrobiona przez eyeliner wcale nie musi być gruba! Wystarczy jedno muśnięcie eyelinerem aby rzęsy się trzymały. Na każdej rzęsie znajduje się 10 magnesików, które są naprawdę niewielkie (niewidoczne podczas założenia). Wystarczy aby powierzchniach magnesików przylegała do kreski. Jeżeli nie lubisz grubszych lini eyelinera, to nie masz się co przejmować, wystarczy lekka kreska.

5. Czy eyeliner i rzęsy są zaplombowane?

Tak, wszystkie moje produkty zostają przed wysyłką szczegółowo sprawdzone i zaplombowane, tak abyś miała pewność, że kupujesz produkty najwyższej jakości.

6. Jak odkleić rzęsę?

To nic trudnego! Wystarczy opuszkami palców chwycić rzęsę od zewnętrznej strony i delikatnie ją zdjąć. Cały proces jest bardzo prosty i bezbolesny.

7. Jak wybrać odpowiedni model?

Przeczytaj dokładne opisy modelu, jakie przygotowałam na tej stronie, powinny pomóc podjąć idealną decyzję. Tam powinno być wszystko, co może ci pomóc, ale w razie wątpliwości pisz lub dzwoń od razu. Do usłyszenia!

ps. Strona JAKIE RZĘSY WYBRAĆ na pewno Ci pomoże 😉

8. Czy eyeliner się rozmazuje?

Nie, eyeliner się nie rozmazuje. Formuła jest tak skonstruowana, aby szybko wyschła i przyciągała rzęsy. Eyeliner magnetyczny nie tylko pełni swoją funkcję jako eyeliner, jak i również przyciąga rzęsy magnetyczne.

9. Noszę okulary? Który model będzie odpowiedni?

Okulary są super! Proponujemy do nich krótkie i najbardziej naturalne modele, czyli No.4 i No.5. Mają naturalną długość rzęsy i są wygodne niezależnie od modelu okularów czy grubości szkieł.

ps. Strona JAKIE RZĘSY WYBRAĆ na pewno Ci pomoże 😉

10. Czy rzęsy pasują do małych oczu?

TAK. Każda rzęsa ma aż dziesięć  magnesików, możesz więc skrócić ją pod swoje oko i zachować siłę przyciągania. Po prostu ucinasz jeden magnesik lub miejsce między jednym a drugim magnesem – to spowoduje powstanie dwóch krótszych rzęs. Każdy model skraca się tak samo łatwo i nie traci swoich właściwości. Dla pozostawienia naturalnego wyglądu proponujemy odcinać zewnętrzny magnes.

11. Ile trwa aplikacja rzęs?

Dosłownie chwilę. Aplikacja rzęs od Monique Rosher to kilka, kilkanaście sekund. Jedna kreska eyelinerem magnetycznym – i gotowe! Pamiętaj, aby pozwolić narysowanej kresce wyschnąć! Wszystko dokładnie opisałam na stronie JAK TO DZIAŁA.

12. Czy nałożenie rzęs jest trudne?

NIE. Nie musisz być mistrzynią makijażu. Jeśli kiedykolwiek robiłaś kreskę eyelinerem, to możesz uznać, że moje kosmetyki masz opanowane. Spróbuj!

13. Czy po nałożeniu rzęs mogę zrobić inny makijaż?

TAK. Rzęsy i eyeliner nie kolidują z pozostałym makijażem. Zadbałam o to, by łatwo zgrały się z całą resztą Twoich kosmetyków.

14. Jak dbać o rzęsy magnetyczne?

Po zdjęciu oczyść je płynem micelarnym z eyelinera, np. patyczkiem do uszu. TUTAJ znajdziesz link do artykułu na blogu, w którym opisany jest cały proces. To proste 😉

15. Na jak długo starcza para rzęs?

Zwykle jest to od 1 do 3 miesięcy. Zależy to od tego, jak się o nie dba: czyści płynem micelarnym, czyści magnesy i przechowuje w opakowaniu. Jak widać, pilnowanie tych drobnych czynności robi naprawdę wielką różnicę. To tak, jakby kupować nowe opakowanie raz w roku zamiast co 3 miesiące!

16. Na jak długo starcza tubka eyelinera?

Zwykle jest to od 3 do 5 miesięcy. Zużycie zależy od intensywności stosowania.
Tubka ma pojemność 7 ml.

17. Czy mogę łączyć inne rzęsy z eyelinerem od Monique Rosher?

NIE. Moje produkty są przebadane, ale nie mogę dać żadnej gwarancji, jak zachowają się inne rzęsy, które nigdy nie były testowane w połączeniu z moim eyelinerem. Zdrowie jest najważniejsze – proszę, nie łącz mojego eyelinera z zamiennikami. Tylko w ten sposób mogę zagwarantować Ci bezpieczeństwo.

18. Czy mogę sama skrócić pasek rzęs?

TAK. Każdy model można dopasować do kształtu oka, przycinając go według upodobania. Pasek rzęs możesz dowolnie skrócić lub dzielić na dwie części.

19. Dlaczego magnesów jest aż 10?

10 magnesów to łatwiejsze dopasowanie do powieki i linii oka i wygoda przy docinaniu rzęsy pod Twoje potrzeby.

20. Jak powstają rzęsy od Monique Rosher?

Każda rzęsa jest robiona ręcznie. To mnóstwo precyzyjnej pracy – ale za to jaki efekt!

21. Jak długo trzymają się rzęsy?

Cały dzień, ale na noc lepiej jest je zdejmować, by posłużyły dłużej. Przyjęłam formułę złotego środka – rzęsa trzyma się na tyle mocno, by nigdy nie sprawiała problemu w ciągu dnia, ale też by można było ją łatwo zdejmować.

22. Czy po nałożeniu rzęs widać magnesy?

NIE. Cieniutki pasek trzyma się bardzo precyzyjnie (testowałam to tysiące razy), a magnesy są umieszczone od wewnątrz. Są zupełnie niewidoczne.

23. Czy rzęsy magnetyczne obciążają oko?

NIE. Są niezwykle lekkie, nie obciążają więc oka bardziej niż krem do twarzy obciąża głowę .

24. Jestem uczulona na klej do rzęs. Czy to problem?

NIE. W ogóle nie ma tu kleju. Możesz bez obaw używać magnetycznego eyelinera.

25. Czy rzęsy magnetyczne wyglądają naturalnie?

TAK. Zobacz sama na stronie produktu, a potem spróbuj.

26. Jak nakłada się rzęsę?

Jedno muśnięcie eyelinerem, eyeliner wysycha, nakładasz rzęsę, gotowe.
Zobacz film!

27. Czym usuwa się eyeliner?

Eyeliner usuwa się zwykłym płynem do demakijażu.

ZADAJ SWOJE PYTANIE

Jestem tu po to, by wszystko pięknie objaśnić.
Pisz od razu, nie wahaj się.

Zadaj pytanie