Skip to main content

Parę słów ode mnie, dla Ciebie

Kosmetyki towarzyszą nam już bardzo długo. U samych podstaw były związane z urodą i taki właśnie miały cel. Nazywam to uwidacznianiem siebie, a Ty jak byś to nazwała? Może magią?
Podoba mi się, choć zbyt często spotykam się z jej przereklamowaną wersją.
Magia, niegdyś przejrzyście doświadczalna, a dzisiaj, w swym rdzeniu, nieco zapomniana…

Jednym z podstawowych dla mnie kosmetyków zawsze był eyeliner. Używam go zawsze. To On wzbogaca moje oko o nutkę charakteru, które dziś chcę pokazać. Cenię sobie wyrażanie tego co czuje i zawsze przy tym pozostanę.
Oczy są dla mnie czymś więcej niż tylko narzędziem sprezentowanym Nam od Natury, czy też wyższego Ja. To w nich staram się dostrzec prawdziwe intencje przekazu i to właśnie w spojrzeniu zawsze doszukuje się prawdy.

Mówi się, że oczy to Nasze zwierciadło Duszy. Zgadzam się z tym i interpretuje to jeszcze głębiej ale o tym opowiem Ci kiedy indziej.
Już wiesz jak ważne jest dla mnie spojrzenie. To właśnie ono było moją inspiracją do stworzenia tego co poniżej opisuję.

Żyjemy w czasach, w których wszystko ewoluuje i dzieje się to bardzo szybko. Czy uważam, że to dobrze? Wierzę w ciągły rozwój i go szanuję, lecz widzę jedno wyzwanie – Adaptacja. Nazwałam go, aby łatwiej poradzić sobie z nadchodzącą ewolucją.

Adaptacja, gdy jest własna, gdy jest tą, którą my czujemy, jest dobra. Dla mnie ważnym jest aby zrozumieć zmianę i poczuć ją w sobie.

Wiedząc i czując jak ważnym jest dla mnie spojrzenie, stworzyłam coś, co pozwoli podobnym do mnie uwidaczniać je jeszcze głębiej i prościej.

Każda z Nas chce wyglądać jak najlepiej i chyba zgodzisz się ze mną, że jest to niezaprzeczalny fakt? Często nie jest to Nasze krótkie pięć minut, a mężczyźni niejednokrotnie się o tym przekonali, dlatego jeden z Naszych codziennych rytuałów postanowiłam skrócić do minimum.

Ja postanowiłam pójść o krok dalej i dać możliwość cieszenia się z pięknych rzęs:

– nie wychodząc do kosmetyczki

– nie tracąc czasu na kolejne wizyty

– nie martwiąc się „dysproporcją” wciąż wypadających doklejanych rzęs

– nie przejmując się tym czy potrafimy je założyć

– nie myśląc o tym czy negatywnie wpłynie to na moje naturalne rzęsy.

 

To tylko kilka wypisanych zalet, które chciałam uzyskać tworząc swoje produkty. Udało się ich uzyskać wiele, wiele więcej. Większość z nich opisuję na swojej stronie, gdzie polecam Ci zajrzeć.

Jestem dumna z uzyskanego efektu.

 

Rzęsy magnetyczne

Możliwe, że słyszałaś już o nich. Czy w takim razie słyszałaś już o moich produktach?

Tak i nie, ponieważ ja zrobiłam to nieco inaczej. To moje „nieco” ma Tobie i każdej innej kobiecie pomóc i zaoszczędzić czas.

Czy tylko o czas chodziło?

Są jeszcze dwie kluczowe rzeczy – PROSTOTA i WYBÓR.

 

PROSTOTA NAKŁADANIA

Każda z Nas na pewno robiła już kiedyś kreskę eyelinerem. Jednemu z najbardziej podstawowych Naszych kosmetyków nadałam nowe właściwości…

Dzięki mojemu magnetycznemu eyelinerowi codzienne zakładanie rzęs trwa tyle, co nałożenie eyelinera na oko, poczekanie aż wyschnie i trzeba dodać jeszcze od trzech do pięciu sekund, na nałożenie rzęs. Pięć sekund to nieco za dużo, a jeżeli nie wierzysz, to sprawdź jak jedna z moich duszyczek przedstawia jak on działa.

Ten krótki filmik idealnie ukazuje prostotę działają magnetycznego eyelinera.

Polecam również stronę „Jak to działa”, na której jeszcze dokładniej opowiedziane jest działanie magnetycznego eyelinera.

JAK TO DZIAŁA?
Przedłużanie rzęs, doklejanie rzęs, paski rzęs na klej, a może dwa paski magnetycznych rzęs łączące się na naszych naturalnych rzęsach?
Słyszałaś o tym? Doceniam starania każdej z tych metod. Na pewno działają i wyglądają, choć o gustach się nie dyskutuje…

Przyciągaj spojrzeniem, jak magnes.

WYBÓR

Na co mam dzisiaj ochotę i jaka ja chcę dzisiaj być?
Codziennie jest inne.

Stworzyłam sześć różnych modeli rzęs magnetycznych, każde na inną porę i okazję.

Wyjście ze znajomymi?

Biznesowy wygląd?

A może po prostu siłownia, albo zaciszę ciepłego ogniska domowego?

Każdy model jest inny, tak jak każdy Nasz dzień. Moim celem było aby dać możliwość różnorodności ale zachowując przy tym elegancję grację i pełną spójność z tonami jakie grają w naszej duszy. To Ty masz decydować jaki ma być dzisiaj dzień i masz wyglądać tak jak Ty tego chcesz.

To Ty masz wybór!

 

 

Jest wiele innych korzyści moich rzęs magnetycznych. Jednym z moich priorytetów było bezpieczeństwo, dlatego tak ważne są dla mnie wszystkie certyfikaty i wymogi bezpieczeństwa. Liczy się dla mnie Twoja pewność, że czujesz się bezpiecznie. Daje ją, wraz z cząstką siebie.

 

Rzęsy magnetyczne i eyeliner magnetyczny to przyszłość kosmetyki. Cieszę się, że mogę dostarczyć Ci takie rozwiązania. Czas jest czymś czego nigdy nie odzyskamy. Dodając do tego prostotę, wybór i jakość uzyskanego efektu. Ciężko się nie zachwycić.

Ps. Adaptacja, tak jak wspomniałam, to wyzwanie. Tu jest łatwiej, bo można to poczuć.

ODWIEDŹ MNIE

– MONIQUE ROSHER