Skip to main content

Magnetyczne rzęsy bez kleju

Każda kobieta marzy o pięknych, długich i gęstych rzęsach! Wszystkie panie chciałyby cieszyć się doskonałą oprawą oka bez konieczności stosowania upiększających kosmetyków, których aplikacja zajmuje sporo czasu, a usuwanie niejednokrotnie prowadzi do nieprzyjemnych podrażnień. Co więcej, niewiele tuszów do rzęs utrzymuje się przez cały dzień bez konieczności poprawek, kruszenia się czy rozmazywania. Pozostaje jeszcze kwestia samego efektu — mało która mascara pozwala wykreować efekt idealnie rozczesanych, gęstych i naturalnie wyglądających włosków. Czy zatem posiadaczki rzadkich, krótkich rzęs są skazane na mało efektowne spojrzenie? Nie — jeśli skorzystają z nowoczesnego rozwiązania, jakim są magnetyczne rzęsy bez kleju. Sprawdź, dlaczego warto je stosować.

Łatwe w aplikacji i niezwykle efektowne
rzęsy magnetyczne bez kleju

Zapomnij o konieczności aplikacji kleju — wykonaj jednym pociągnięciem pędzelka piękny makijaż i jednocześnie nałóż bazę utrzymującą magnetyczne rzęsy na powiekach nawet przez cały dzień. Jak to działa? Kupując zestaw, otrzymasz wybrany model produktu z magnesami oraz eyeliner zawierający specjalną substancję, dzięki której ozdoba utrzyma się na skórze. Zyskaj piękne spojrzenie bez rozmazanego tuszu, nakładania kilku warstw mascary, konieczności dodatkowego oddzielania włosków szczoteczką i korygowania makijażu. Niezależnie od tego, czy właśnie wybierasz się do biura, na randkę czy po prostu chcesz dodać sobie pewności idealną oprawą oczu — skorzystaj z naszego rozwiązania!

Wybierz magnetyczne rzęsy bez kleju, które
dodadzą Twojemu spojrzeniu magii

Jedno pociągnięcie czarnym eyelinerem, chwila na wyschnięcie kosmetyku, aplikacja wybranych rzęs i — dzieją się czary! Tylko od Ciebie zależy, czy będzie to subtelna kropka nad i, czy spektakularny efekt, który przyciągnie spojrzenia innych. Na stronie mojego sklepu znajdziesz wskazówki, pozwalające dopasować model produktu do Twoich potrzeb. Na początek polecam rzęsy sprawdzające się w każdej sytuacji, idealnie współgrające z naturalnymi włoskami (model NO.05), a kiedy pragniesz efektu wow na wielkie wyjście — wybierz optycznie otwierający oko wariant o przedłużonych włoskach (model no.02 i model no.06). Masz dodatkowe pytania? Nie czekaj — napisz do mnie i wybierz magnetyczne rzęsy bez kleju, które pokochasz!

BEZ KLEJU
BEZ KLEJU
BEZ KLEJU
BEZ KLEJU
BEZ KLEJU
BEZ PROBLEMU
BEZ PROBLEMU
BEZ PROBLEMU
BEZ PROBLEMU
BEZ PROBLEMU

Wybierz
Swój
Zestaw

 • Promocja!

  Eyeliner + Rzęsy

  Original price was: 254,00 zł.Current price is: 208,00 zł.
 • Promocja!

  Eyeliner + 2xRzęsy

  Original price was: 363,00 zł.Current price is: 283,00 zł.
 • Promocja!

  Eyeliner + 3xRzęsy

  Original price was: 462,00 zł.Current price is: 347,00 zł.
 • Promocja!

  2xEyeliner + 4xRzęsy

  Original price was: 726,00 zł.Current price is: 530,00 zł.