Skip to main content

Jesteś w miejscu, gdzie ekologia

jest spójna z nowoczesnym pięknem

Trwałość

Miękkość

Elastyczność

Odpowiedzialność

KIERUJĄC SIĘ PRAKTYCZNYM ZASTOSOWANIEM, JAK I DBAŁOŚCIĄ O ŚRODOWISKO, DO WYKONANIA MOICH RZĘS MAGNETYCZNYCH WYKORZYSTAŁAM SZTUCZNE WŁOSIE NOREK
CECHUJE SIĘ ONO DUŻĄ TRWAŁOŚCIĄ, MIĘKKOŚCIĄ I ELASTYCZNOŚCIĄ.

Trwałość – rzęsa z tego materiału charakteryzują się bardzo dużą trwałością. Z testów, które zostały wykonane, materiał ten uzyskał największe wyniki. Chodzi tutaj również o mocowanie rzęsy do paska. Włoski rzęsy są bardzo mocno przymocowane i nie wypadają, dzięki czemu zachowują swoje proporcje, co w codziennym (jak i okolicznościowym) użytkowaniu, było dla mnie kluczowe.

Miękkość – włosie sztuczne, z którego korzystam jest bardzo miękkie w dotyku. Dodaje to również rzęsie naturalności, dzięki, której rzęsa magnetyczna nie wygląda sztucznie, nawet przy nałożeniu mocniejszych modeli.

Elastyczność – chodzi tutaj o dopasowanie włosia do naszego naturalnego. Włosie, z którego zrobione są rzęsy, jest bardzo elastyczne i zlewa się z Naszymi naturalnymi rzęsami, a to daje efekt spójności. Grubość jaka została wykorzystana do stworzenia rzęs odpowiada grubości włosa naszego naturalnego, dzięki czemu rzęsy z łatwością wpasowują się w nasze naturalne, a zakładanie ich staje się jeszcze prostsze.

Odpowiedzialne piękno, jest dla mnie kluczem, który chcę Ci przekazać.