TROCHĘ O MNIE,
A TROCHĘ O MOICH KLIENTKACH

Nazywam się Monique Rosher. Kim jestem?
Marzeniem o pięknie, jakości i naturze.
Te trzy wartości zebrałam w całość,
by dać klientom markę kosmetyczną
inną niż wszystkie.

Piękno

Każdy ma jego własną definicję, ale jest też to jedno, ponadczasowe, które robi zawsze niezapomniane wrażenie. Takie właśnie piękno przyświeca każdemu mojemu działaniu.

Jakość

Kosmetyki są zawsze bardzo blisko ciała — dlatego muszą być bardzo, bardzo dobre. Pracuję tylko na najlepszych materiałach, by moje klientki mogły czuć się ze mną całkowicie bezpiecznie. W ten sposób dbam nie tylko o piękno, ale i o zdrowie.

Natura

Projektuję i produkuję nasze kosmetyki z poszanowaniem środowiska naturalnego. Jestem, jak my wszyscy częścią natury, a natura jest częścią mojej jakości.

Jeśli przekonuje Cię takie podejście,
możliwe, że właśnie znalazłaś
swoje ulubione kosmetyki.

Jeśli przekonuje Cię takie podejście, możliwe, że właśnie znalazłaś swoje ulubione kosmetyki.

Wizja

Monique Rosher to uosobienie piękna i elegancji. Pokazuje kobietom, że kosmetyki to coś więcej niż składniki zmieszane w ładnym opakowaniu. Kosmetyki to środki wyrażania siebie. Pięknem zewnętrznym pokazujemy nasze piękno wewnętrzne. Monique to dla nas żywa, autentyczna postać: przewodniczka klientek po świecie urody oraz inspiracja do działania dla nas.

Misja

Dobre kosmetyki to takie, które sprawiają, że nie tylko wyglądasz, ale i czujesz się piękniej. Monique Rosher chce dostarczać Ci wyłącznie takie produkty. Szukamy nowych rozwiązań, materiałów i technologii. Codziennie szukamy nowych sposobów, by zachwycić nasze klientki i jeszcze mocniej podkreślić ich piękno. Nasze kosmetyki mają duszę, bo duszę ma też Monique. Jest szczera, pracowita i radosna. Jeśli będziesz z niej zadowolona, to my też będziemy zadowoleni.

POROZMAWIAJMY O PIĘKNIE

Czasem od idealnego kosmetyku
dzieli Cię tylko jeden mail.
Porozmawiajmy

POROZMAWIAJMY O PIĘKNIE

Czasem od idealnego kosmetyku
dzieli Cię tylko jeden mail.
Porozmawiajmy