TROCHĘ O MNIE,
A TROCHĘ O TOBIE

Nazywam się Monique Rosher. Kim jestem?
Marzeniem o pięknie, jakości i naturze!
Te trzy wartości zebrałam w całość,
by dać moim klientom markę kosmetyczną inną niż wszystkie.

Piękno

Każdy ma jego własną definicję. Jest też to jedno, ponadczasowe, które zawsze robi niezapomniane wrażenie. Takie właśnie piękno przyświeca każdemu mojemu działaniu.

Jakość

Kosmetyki są zawsze najbliżej ciała. Muszą więc być najwyższej jakości. Pracuję tylko na najlepszych materiałach, by moje klientki mogły czuć się ze mną całkowicie bezpiecznie. W ten sposób dbam nie tylko o Twoje piękno, ale i o zdrowie.

Natura

Jestem częścią natury, a natura jest częścią mnie. Dlatego projektuję i produkuję kosmetyki z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Przekonuje cię takie podejście?
Właśnie znalazłaś swoje ulubione kosmetyki!

Przekonuje cię takie podejście?
Właśnie znalazłaś swoje ulubione kosmetyki!

Wizja

Monique Rosher to uosobienie piękna i elegancji. Pokazuję kobietom, że kosmetyki to coś więcej niż składniki zmieszane w ładnym opakowaniu. To sposób na wyrażenie siebie. Pięknem zewnętrznym pokazujemy nasze piękno wewnętrzne. Monique to dla nas żywa, autentyczna postać: przewodniczka po świecie urody oraz inspiracja do działania.

Misja

Dobre kosmetyki to takie, które sprawiają, że nie tylko wyglądasz, ale i czujesz się piękniej! Monique Rosher dostarcza Ci wyłącznie najlepsze produkty. Szukamy nowych rozwiązań, materiałów i technologii. Codziennie znajdujemy sposoby, by zachwycać nasze klientki i jeszcze mocniej podkreślać ich urodę.

 

Nasze kosmetyki mają duszę, bo duszę ma też Monique. Jest szczera, pracowita i radosna. Będziesz zadowolona z naszych produktów – a my razem z Tobą!

POROZMAWIAJMY O PIĘKNIE

Czasem od idealnego kosmetyku
dzieli Cię tylko jeden mail.
Napisz do mnie

POROZMAWIAJMY O PIĘKNIE

Czasem od idealnego kosmetyku
dzieli Cię tylko jeden mail.
Napisz do mnie