Skip to main content

Przedłużanie rzęs: efekt eyeliner

Do tej pory regularnie odwiedzałaś salon stylizacji rzęs, gdzie specjalistka uzupełniała, przedłużała i zagęszczała Twoje rzęsy metodą 3:1, 4:1 albo z efektem eyelinera? Masz dość ograniczeń, jakie nakładają na Ciebie sztuczne rzęsy noszone 24 godziny na dobę? A może Twoja skóra coraz gorzej reaguje na klej używany przez kosmetyczkę? Cenisz sobie niezależność i możliwość modyfikowania swojego wyglądu? A może przedłużanie rzęs z efektem eyelinera powodowało u Ciebie wypadanie naturalnych włosków? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Monique Rosher. Sprawdź, dlaczego tak wiele urodomaniaczek i wizażystek pokochało rzęsy magnetyczne!

Bezpieczniejsza alternatywa dla tradycyjnego przedłużania rzęs z efektem eyelinera

Zwykle do przedłużania rzęs w salonie używany jest klej, który teoretycznie jest bezpieczny dla wrażliwej skóry wokół oczu. Jednak każda z nas jest inna i nigdy nie można wykluczyć potencjalnej reakcji alergicznej czy nietolerancji na jeden ze składników kleju. Ponieważ tak przedłużone oraz zagęszczone rzęsy są z nami przez cały czas, musimy o nie dbać, by zachować efekt na jak najdłużej. Nosząc doczepione rzęsy, zwykle musimy zrezygnować z ulubionej mascary wodoodpornej i oleistych produktów do demakijażu, a do tego musimy zaniechać spania na brzuchu, by nie odkształcić rzęs i nie zrujnować efektu w jedną noc. To dużo wyrzeczeń, na które wcale nie musisz się już decydować. Dzięki technologii magnetycznej możesz dowolnie decydować, kiedy chcesz magnetyzować spojrzeniem — poznaj szczegóły!

Rzęsy magnetyczne No.02 lub No.06, czyli propozycja zamiast przedłużania z efektem eyelinera

Jeśli elementem obowiązkowym Twojego codziennego makijażu jest prosta kreska z ostrą jaskółką na górnej powiece, to zamiast chodzić do kosmetyczki na przedłużanie rzęs z efektem eyelinera, wybierz nasze rzęsy magnetyczne NO.02. Włoski nie są najdłuższe z kolekcji, natomiast przy nasadzie są na tyle gęsto rozmieszczone, że przyklejone do powieki wyglądają niemal, jakby uzupełniały misternie namalowaną kreskę. Natomiast jeśli zależy Ci na podkreśleniu zewnętrznych kącików i uzyskaniu kociego oka, wybierz model NO.06, w którym włoski po zewnętrznej stronie są nieco dłuższe. Dzięki temu możesz całkowicie pominąć etap malowania jaskółki, jedynie wykonując kreskę eyelinerem magnetycznym potrzebnym do przyczepienia paska. I gotowe — sprawdź nasze propozycje!