Skip to main content

Z jakiego materiału są rzęsy magnetyczne z kolekcji Monique Rosher?

Kierując się praktycznym zastosowaniem, jak i dbałością o środowisko, do wykonania rzęs magnetycznych z kolekcji Monique Rosher wykorzystaliśmy włosie sztuczne.
Cechuje się ono dużą trwałością, miękkością i elastycznością.

Trwałość – rzęsa z tego materiału charakteryzują się bardzo dużą trwałością. Z testów, które zostały wykonane, materiał ten uzyskał największe wyniki. Chodzi tutaj również o mocowanie rzęsy do paska. Rzęsa bardzo mocno jest przymocowana i nie wypada, dzięki czemu zachowuje swoje proporcje, co w codziennym (jak i okolicznościowym) użytkowaniu, co było dla nas kluczowe.

Miękkość – włosie sztuczne, z którego korzystamy jest bardzo miękkie w dotyku. Dodaje to również rzęsie naturalności, dzięki, której rzęsa magnetyczna nie wygląda sztucznie, nawet przy nałożeniu mocniejszych modeli.

Elastyczność – chodzi tutaj o dopasowanie włosia do naszego naturalnego. Włosie, z którego zrobione są rzęsy, jest bardzo elastyczne i zlewa się z Naszymi naturalnymi rzęsami, a to daje efekt spójności. Grubość jaka została wykorzystana do stworzenia rzęs odpowiada grubości włosa naszego naturalnego, dzięki czemu rzęsy z łatwością wpasowują się w nasze naturalne, a zakładanie ich staje się jeszcze prostsze.

Monique Rosher
Piękno, które pochodzi z Twojej duszy

Magnetyczny eyeliner

Rzęsy nakładają się same.
Zobacz film i zamów
eyeliner dla siebie:
KUP TERAZ